دکتر بنفشه ولیان
صفحه اصلی / مطالب و مقالات / مطالب مرتبط با پا و زانو / درمان درد زانو با راهکار های غیر جراحی متخصصین درد

درمان درد زانو با راهکار های غیر جراحی متخصصین درد

امروزه درد زانو افراد زیادی را در سراسر جهان درگیر خود کرده است. این درد که می تواند بسیار طاقت فرسا و ناتوان کننده باشد از عوامل زیادی تاثیر می پذیرد. از شایع ترین و رایج ترین درد های زانو می توان به آرتروز زانو ، پارگی مینیسک، پارگی رباط زانو، سندرم درد پاتلوفمورال، کیست بیکر، کندرومالاسی و... اشاره کرد. درد زانو ممکن است در اثر تصادفات، فعالت های ورزشی که فشار زیادی بر زانو وارد می کنند و... به وجود بیاید.

برای درمان درد زانو در کلینیک درمان درد دکتر بنفشه ولییان، از روشهایی نظیر پرولوتراپی، اورتوکین تراپی، پی آر پی و تزریق ژل به زانو استفاده می شود. شما می توانید جهت هماهنگی با این مرکز و کسب اطلاعات بیشتر از طریق تماس با شماره تلفن های 22896224 - 021 | 22896225 - 021 | 09029266688 اقدام فرمایید.

برای درمان درد زانو روش ها و راهکارهای مختلفی وجود دارد. جراحی زانو جزو رایج ترین روش ها برای درمان آن است اما امروزه افراد زیادی هستند که تمایلی به انجام عمل های جراحی برای درد های مفصلی مثل زانو ندارند. خبر خوب این است که جراحی تنها روش درمانی زانو درد نیست. امروزه با پیشرفت علم پزشکی روش ها و متد های متعددی به وجود آمده است که با استفاده از آن ها می توان درد زانو را تا حد قابل توجهی کاهش داد و حتی به طور کامل درمان کرد. در ادامه این مطلب به بررسی برخی از معروف ترین این روش ها می پردازیم:

روشهای درمان بدون جراحی زانو درد

درمان درد زانو

نتیجه

درد زانو امروزه گریبان گیر افراد زیادی شده است. به دلیل طاقت فرسا بود و همچنین تاثیر منفی که بر امور روزمره افراد می گذارد بسیاری به دنبال یک روش درمانی قطعی و موثر برای معالجه این درد هستند. جراحی تقریبا جزو اولین گزینه های پیش رو برای درمان زانو درد است اما بسیاری از افراد به دنبال روش درمانی غیر از انجام عمل جراحی برای درمان خود هستند. از جمله روش های موثر و پرطرفدار غیر جراحی که امروزه برای زانو درد ارائه شده است می توان به روش های اوزون تراپی ، پی آر پی، ارتوکین تراپی، رادیو فرکوئنسی، پرولوتراپی و... اشاره کرد.

جراحی لیزری دیسک یکی از جدیدترین روشهایی است که برای درمان مشکلات دیسک کمر و دیسک گردن ، از قبیل بیرون زدگی و تنگی کانال نخاعی ، بدون نیاز به برش های بزرگ جراحی باز و به صورت سرپایی، در تهران توسط دکتر بنفشه ولییان، فلوشیپ فوق تخصصی اینترونشنال درد انجام می‌شود. لطفا جهت هماهنگی با کلینیک دکتر ولییان و کسب اطلاعات بیشتر از طریق تماس با شماره تلفن های 22896224 - 021 | 22896225 - 021 | 09029266688 اقدام فرمایید.


آدرس مطب : تهران ، خیابان مطهری ، خیابان فجر ، کوچه مدائن ، پلاک 20 ، ساختمان پزشکان ماهان ، طبقه 5
تلفن : 22896224 | 22896225 | 09029266688


درباره این موضوع مطالب بیشتری بخوانید